2012. decembra WordPress kopsavilkums

Pagājušā gada nogalē, ka Google izveidoja savas “grupas”, arī es izveidoju nelielu WordPress kopienu. Kopā katru mēnesi būs neliels atskats uz iepriekšējā mēnesī notikušo saistībā ar WordPress izstrādi. Zemāk pārpublicētais no mana pirmā sagatavotā WordPress kopsavilkuma par 2012. gada decembri.

Pirms kāda laika radās doma, ka reizi 2 nedēļās vajadzētu veidot tādu kā nelielu apkopojumu par notikumiem par un ap WP ( http://xh.lv/1s ). Izskatās, ka uz doto brīdi reizi mēnesī būs labākais termiņš, ja vien paši neizrādīsiet lielāku interesi :)

Tad nu par to, kas ir noticis 2012. gada decembrī:

  1. WordPress 3.5 versijas iznākšana ar uzlabotu datņu pievienošanu (manā blogā bija pamācība klientiem un citiem interesentiem, kā pievienot galerijas – http://xh.lv/W6JDt Iespējams noder!)
  2. BuddyPress 1.6.2 versija, kurā uzlabota saderība ar WP 3.5 ( http://xh.lv/bp162rsp ). Tiem, kuri veidojuši savas veidnes, nevajadzētu būt problēmām ar integrēšanu. Vismaz man uz 3 BP lapām nebija.
  3. CodeGarage pievienojas Automattic ( http://xh.lv/codegarageautomattic un http://xh.lv/vaultpresscodegarage ). ja izmantojat VaultPress, droši sekojat līdzi jaunumiem, jo noteikti būs izmaiņas. Ja ne VaultPress, tad izskatās, ka CodeGarage noteikti.

Citas interesantas lietas:

  • Cilvēki joprojām vaino vienu vai otru programmatūru savās kļūdās. Portreti.lv gadījumā pāriešanu no viena CMS/”parastās lapas” uz WordPress. Autors savu neapmierinātības raksti ir dzēsis, bet Google vēl var atrast cache versiju. Var palasīt arī klab.lv http://xh.lv/k231203 (par šo visu man ir savs viedoklis, ko kādu dienu izklāstīšu plašāk ;) )
  • mazsvarīgi, bet: Rīgas Domes sniegs.riga.lv sākotnēji bija uz WordPress veidota lapa ( http://goo.gl/I6QcA ). Diemžēl tas kurs veidoja lapu bija pieļāvis daudz būtiski kļūdu un kā izskatās (mans pieņēmums) tiks nolemts mainīt sistēmu nevis risināt problēmu

Apmēram tāds kopsavilkums par 2012. gada decembri. Godīgi teikšu – nav nekā daudz, bet ir vismaz kaut kas.

Ko tu vēl iekļautu šajā sarakstā?

Izsakies arī Tu