3 WordPress spraudņi jaunai mājas lapai

Veidojot un nododot klientam jaunu mājas lapu, vienmēr ir nepieciešami daži WordPress spraudņi, kurus nav vajadzības iestrādāt dizainā. Lūk mani 3, kuri ir pieejami lielākajai daļai klientu.

WordPress SEO (Yoast)

Viens no labākajiem šobrīd pieejamajiem WordPress SEO spraudņiem (jā, labāks par All in One SEO). Iemesli ir ļoti daudz, lūk daži:

  • Var iestatīt noklusētos mājas lapas virsrakstus, kurus iespējams koriģēt katram rakstam atsevišķi.
  • Raksta apraksts meklētājiem (meta description).  Pat ar ieteikumiem par apraksta garumu
  • Ja kāds vēl izmantos, tad arī atslēgas vārdus katram rakstam var pievienot. Kā arī pārbaudīt vai mērķa atslēgas vārds ir pietiekami bieži izmantots un pareizi lietots.
  • Pārbauda arī raksta garumu (uz doto brīdi ieteicamais raksta garums ir vismaz 300 vārdi).
  • Indeksācijas pārvalde, iespējams nemaz nevēlaties, lai konkrētais raksts tiktu atrasts, to var viegli noslēpt ar nofollow, noindex.
  • Lapas kartes meklētājiem (sitemaps). Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ pārslēdzāmies uz šo spraudni, jo apvienoja divus citus. Pie tam katram rakstu veidam (post type) ir sava karte, kuru pēc nepieciešamības var atslēgt.
  • Lapas taka (breadcrumbs), lai arī šķitami nenozīmīgs majas lapas elements, uzlabo attēlošanas rezultātu pozīciju meklētājos.
  • … un daudz citas labas lietas

lejupielādei: wordpress.org/plugins/wordpress-seo

Contact Form 7

Ātra un vienkārša kontaktu forma (ar captcha bildīti), kuru var arī neizmantots vai aizstāt ar Google piedāvāto vārdu minētāju. Der ne tikai kontaktu lapās, bet arī kā pieteikuma forma dažādiem pasākumiem vai pasūtījumu pieņemšanai.

Lejupielādei: wordpress.org/plugins/contact-form-7

Meta box

Šis gan vairāk ir domāts izstrādātājiem.Agrāk pats lietoju manis rakstītu risinājumu, tomēr laika gaitā vairs nebija laika atjaunot. Kopš 2011. gada novembra ir pieejams palīgs ātrākai custom fields apstrādei. Lielākais pluss ir, ka to var paplašināt ar saviem risinājumiem, ja tādi trūkt., piemēram, pievienot rakstu atlasi.

Lejupielādei: wordpress.org/plugins/meta-box

Jau 2 atsauksmes par 3 WordPress spraudņi jaunai mājas lapai

Mareks

#306

Noderīgs rakstiņš! Paldies! Vēl jo vairāk tapēc, ka latviešu valodā izvēle šādām tēmām nav lielā :)

Mareks

#307

Noderīgs rakstiņš! Paldies! Vēl jo vairāk tapēc, ka latviešu valodā izvēle šādām tēmām nav lielā :)

Izsakies arī Tu