2013 1/4 – MediaBox.lv 2.0

Jauna adrese jauni darba laiki

Kopš marta sākuma MediaBox.lv darbība tika pārcelta tuvāk lielākajai daļai no Jums – uz Rīgu.

Līdz ar jauno adresi ir arī jauni darba laiki:

  • darbadienās 10.00-19.00,
  • bet brīvdienās – brīvs.

Līdz ar to “no mājām” ir ierobežota piekļuve programmēšanas darbiem.

jauna atbalsta platforma – atbalsts.mediabox.lv

2016. gada nogalē atbalsts.mediabox.lv pārtapa par starptautisku platformu TEAM.HOUSE!

Esam izveidojuši arī jaunu klientu atbalsta platformu atbalsts.mediabox.lv, kurā pagaidām Jūs varat apskatīties savus rēķinus un to izpildi – ir/nav apmaksāts, kā arī gadījumos, ja ir nozaudēts kāds no e-pastiem vai rēķiniem, to var atkārtoti lejupielādēt.

klientu atbalsta sistēma: autorizācija

jauni programmēšanas rīki

Ja no klienta puses ir arī pieejams izstrādātājs, tad šobrīd mūsu versiju kontroles sistēmai varam pieslēgt arī viņu, izmantojot bitbucket.org sistēmu. Savukārt projektu vadītājiem ir iespēja ātri pieteikt, labot un apskatīt esošo projektu virzību un slēgto kļūdu vai uzlabojumu progresu. Pavisam drīz, šo iespēju integrēsim arī atbalsts.mediabox.lv, kas ļaus bez papildus autorizācija veikt tās pašas darbības.

apmaksas termiņi

jaunā atbalsta programma ļoti vizuāli uzrādīja rēķinu apmaksas kavējumus un iztrūkumus. Šī iemesla dēļ, lūdzu apmaksāt rēķinus norādītajos datumos, jo pretējā gadījumā atbilstoši līgumam, sāksim aprēķināt kavējumu maksu jau no pirmās kavējuma dienas. Līdz šim tas notika tikai 15. dienā. Šādā veidā mēs varēsim aizsagāt jūsu mājas lapu drošību un nodrošināt atbilstošu apkopi.

jauns logo

Pastāvīgie klienti jau būs pamanījuši, ka jau kādu laiku rēķinus rotā jauns logo, ko nomainījām pagājušā gada nogalē.

Statistika

Lai rastos vismaz aptuvens priekšstats par to kādēļ esmu sācis strādāt citādāk, lūk neliela statistika par šī gada pirmajām 105 dienām.

  • 48 interneta risinājumi: Uz doto brīdi 105 dienās ir veiksmīgi izstrādāti jau 48 interneta risinājumi un vai to prototipi MediaBox.lv klientiem. Sākot no lielākām CMS e-pastu sistēmām, līdz maziem interneta rīkiem – kalkulatoriem.
  • 1 jauns darba serveris: Kopš gada sākuma mums ir 1 jauns darba serveris Latvijā, kuram drīz būs blakus vēl viens Londonā vai Dallasā (ASV), ja būs pieprasījums.

Izsakies arī Tu