Borenius advokātu biroji Baltijas valstīs kopīgi pieņem jaunu vizuālo tēlu

Bija prieks palīdzēt adaptēt Borenius advokātu biroja Latvijas mājas lapu.

Preses relīze: Informāciju sagatavoja Krists Bērziņš, “Borenius” pārstāvis.

Borenius advokātu biroji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā pieņem jaunu vizuālo tēlu, kas attīstīts, lai pārliecinošāk un precīzāk paustu Borenius Advokātu prakses mērķus, principus un nākotnes vīziju. Mūsu partneri, Borenius Grupas biroji Somijā, ASV un Krievijā jau prezentējuši Borenius jauno tēlu, saņemot labvēlīgas klientu un kolēģu atsauksmes.

Borenius Rīgas advokātu biroja vadītājs Lauris Liepa ir pārliecināts: “Šodien ir lieliska diena – mēs šķiram jaunu lapu Borenius attīstības stāstā. Mūsu klientu izaugsme un aizvien pieaugošā biznesa globalizācija izvirza mūsu birojam nozīmīgus uzdevumus. Izaugsme pieprasa skaidru un vienotu vīziju biroja praksei Latvijā un visā mūsu reģionā. Tas atspoguļojas gan mūsu ikdienas darbā, gan vizuālajās izpausmēs. Esam pārliecināti, ka īstenotās pārmaiņas visas grupas ietvaros ļaus stiprināt Borenius kā vienu no vadošajiem advokātu prakses un juridiskās domas zīmoliem Ziemeļeiropas reģionā.”

Lai tuvāk iepazītos ar mūsu īstenotajām pārmaiņām, aicinām apmeklēt Borenius jauno mājas lapu: www.borenius.lv.

Zvērinātu advokātu birojs Borenius sniedz pilna spektra juridisko palīdzību komerctiesībās, aptverot tādas tiesību jomas kā uzņēmumu pirkuma darījumi, dalībnieku tiesiskās attiecības, strīdu risināšana Latvijas tiesās un Eiropas tiesu institūcijās, Latvijas un starptautiskajās šķīrējtiesās, korporatīvā pārvaldība, komercsabiedrību reorganizācija un likvidācija. Borenius Rīgas biroju vada trīs partneri, zvērināti advokāti: Lauris Liepa, Indriķis Liepa un Gatis Flinters, kā arī divi specializētie partneri Edgars Lodziņš un Sergejs Rudāns. Patlaban birojā praktizē 27 juristi.

Borenius Rīgas birojs ietilpst starptautiskā advokātu biroju aliansē Borenius Grupa, kas apvieno vairāk nekā 200 augstākā līmeņa juristus sešās jurisdikcijās – Somijā, ASV, Krievijā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Jaunais vizuālais tēls 2015. gadā

Zvērinātu advokātu birojs Borenius - jaunais vizuālaais tēls 2015

Izsakies arī Tu