Facebook instant articles – ērtākai lietošanai mobilajās ierīcēs

Spēlējoties ar jaunajām Facebook iespējām satura publicēšanas ziņā, pamazām noslīpēju arī “Instant articles”, kas ļauj lasīt facebook publicēto saturu daudz ērtākā un ātrākā veidā. Kā izmēģinājuma trusītis tika norīkota e-art.lv facebook lapa.

WordPress spraudņi un Facebook instant articles

facebook instant aricles eartlv

Lai panāktu vēlamo, nācās izmēģināt vairākus spraudņus, diemžēl uz doto brīdi NEVIENS nav ideāli piemērots, pat paša Facebook piedāvātais spraudnis sadarbībā ar Automattic (WordPress izstrādātāji). Izmēģināju apmēram 5 spraudņus, līdz beigās nācās veidot (adaptēt) pašam savu. Arī tas pagaidām nav ideāls, bet vismaz ļauj publicēt ziņas Facebook.

Paraugā izmantotais e-art.lv facebook raksts:

https://www.facebook.com/eartlv/posts/10154138871649000

Lielākā daļa spraudņu nepareizi formatē saturu un tādēļ nācās e-art.lv gadījumā 3 reizes pieteikt saturu apstiprināšanai. Ņemot vērā, ka e-art.lv saturs ir salīdzinoši vienkāršs, tas arī tika izvēlēts, kā izmēģinājuma trusītis. Diemžēl rolandinsh.lv bloga saturs vēl nevar tikt publicēts, jo satura formatēšana ir nedaudz sarežģītāka. kad tas tiks atrisināts (orientējoši jūlija sākums), ķeršos klāt mediabox.lv saturam, kas atkal ir citādāks kā iepriekšējie divi.

Pieļauju, vēl kādu laiku īsti izmantojamu spraudņu nebūs, bet viss ir tikai laika jautājums.

Izsakies arī Tu