Google Cloud Platform (GCP)

Google Cloud Platform izmantojam nozīmīgākajiem projektiem.

2017. gadā sākām piedāvāt Google Cloud Platform uzturēšanas pakalpojumus. Pēc vairākiem eksperimentiem, Google Cloud Platform bija ieguvis visvairāk pozitīvos punktus.

Google Cloud Platform virtuālās mašīnas

Google Cloud Platform virtuālās mašīnas (GCP VM) tipiskie serveri, tikai mākonī. Var uzstādīt dažādas operētājsistēmas. MediaBox.lv izvēlas Linux.

Google Cloud Platform Storage failu glabāšanai mākonī

Google Cloud Platform Storage izmantojam klientu failu glabāšanai un kā CDN nodrošinātāju. Ielādējot failu Eiropas datu centrā, tas joprojām ir pieejams Austrālijā 1-2.5 sekunžu laikā, kas salīdzinoši ar citiem Eiropas CDN datucentriem, ir ievērojami ātrāk (salīdzinot: 6-16 sekundes).

Visiem jaunajiem klientiem piedāvājam šo iespēju, kuru izmaksas ir salīdzinoši zemākas, ja būtu jālieto citi risinājumi.

Google Cloud Platform CloudSQL – datubāze mākonī

Šis pakalpojumus jau ir pieejams lielākajai daļai pārvaldītā hostinga klientiem un 2018. gadā tiks uzstādīts kā pamata risinājums klientiem, kuri izvēlēsies mājas lapas uzturēšanas pakalpojumus MediaBox.lv paspārnē.

Lai arī MediaBox.lv nav iebildumu pret esošo MariaDB 10.2 risinājumu ar pašu veidotu mākoni, tomēr CloudSQL nodrošina papildus mieru un tos pašus pieejamības rādītājus vienā reģionā. Paralēli izmantosim arī citus mākoņu risinājumus, tos kombinējot un atrodot optimālo risinājumu klientiem.

Citi Google Cloud Platform mākoņa risinājumi

Tos ieviesīsim laika gaitā, kad būsim notestējuši. Tuvākie BigaData un IoT, ko izmantosim TEAM.HOUSE, stats.MediaBox.lv un Lite.Market!

Uz doto brīdi mūsu Stats.MediaBox.lv ir pilnībā pārgājis uz mākoņskaitļošanas risinājumu, kuram drīz sekos arī TEAM.HOUSE ar datu analīzi.

Ja ir interse sadarboties vai pieteikties pakalpojumiem, droši to dariet!