info@mediabox.lv

Visas WordPress lapas ir drošībā!

Pēdējās nedēļas laikā ir sacelta pamatīgs tracis ap WordPress drošības caurumu, kas ļauj ievietot tekstu mājas lapā bez labošanas tiesībā. Visiem MediaBox.lv hostinga klientiem mājaslapas, kuriem ir veidotas ar WordPress, ir drošībā, jo jaunākais atjauninājums (7.4.2) ir uzlikts. Atgādinām, ka MediaBox.lv veic regulāru mājas lapu pārbaudi vismaz reizi divās dienās.

Pēdējās nedēļās notika vairāki DDoS uzbrukumi dažādām mājas lapām

Lai arī MediaBox.lv savus jau ir brīdinājis, vēlo atgādināt, ka pēdējo divu nedēļu laikā esmu novērojis vairākus DoS uzbrukumus mājas lapām. Lai arī daļa no tām pat nav saistītas – neatrodas uz viena servera, pat ne pie viena interneta pakalpojumu sniedzēja serveriem. Sākotnēji bija aizdomas, ka šie uzbrukumi ir vērsti tieši noteiktiem serveriem, kur sakritības […]

Sākot ar septembri, rēķinos cenas būs arī eiro valūtā

No 8. septembra, arī es kā pašnodarbinātais, ejot pretī klientiem, sāku norādīt cenas eiro valūtā. Uzskatu, ka šāds solis palīdzēs maniem klientiem arī sadarbībā ar citiem klientiem un sadarbības partneriem, lieki nepārrēķinot jaunajā valūtā, kas drīzumā būs Latvijā.

Investīcijas MediaBox.lv attīstībai

Sākot no šī gada maija MediaBox.lv aktīvi meklē un investē laiku un līdzekļus ne tikai zināšanu paplašināšanā, bet arī esošās infrastruktūras paplašināšanā un nostiprināšanā. Pēdējos mēnešu laikā visvairāk uzmanības tiek pievērsta tieši hostingam “mākoņos” un programmēšanai un citām platformām, piemēram Symfony PHP un Codeigniter.

MediaBox.lv birojs Rīgā

Kopš šī gada marta vidus MediaBox.lv faktiskā darbība no Upeslejām Stopiņu novadā ir pārcēlusies uz jaunām telpām Rīgā, Brīvības ielā 48/50, tuvāk saviem lielākajiem klientiem.