Kas ir mobilo aplikāciju indeksācija?

Šajā rakstā pieejama detalizēta informācija par to, kas ir mobilo aplikāciju indeksācija un kādi no tā ir ieguvumi, kā arī aprakstītas veicamās darbības, lai veiksmīgi indeksētu sevis izveidoto mobilo aplikāciju.

Google ielas skata (street view) ievietošana mājas lapā

Īpaši noderīgs būs tiem, kuru atrašanās vietu ir grūtāk atrast, vai ir vēlme parādīt, cik skaistā vietā esat. Zinot, ka var ievietot kartes skatu arī īpašā leņķī vai ar citādāku novietojumu attiecībā pret ziemeļiem, atklāju, ka tieši tādā pašā veidā var ievietot arī ielu skatus.

Kā iztulkot WordPress mājas lapas. Lokalizācijas pamācība.

Sen ir tas laiks pagājis, ka Latvijā mājas lapas veido vienā valodā. Šobrīd lielākā daļa savas mājas lapas piedāvā vairākās valodās – latviešu, krievu un angļu, bet pārējās pēc tirgus/lasītāju orientēšanās – spāņu, vācu, franču, dāņu un skandināvu. Šoreiz par to, kas nepieciešams, lai iztulkotu ne tikai WordPress mājas lapu, bet gandrīz jebkuru, kura izmanto sistēmfailu, kā tulkošanas pamatu – po, mo, pot faili.

WordPress ir CMS

Šo ierakstu jau sen vēlējos uzrakstīt, bet nav bijis īsti pamata. Lai arī joprojām īsti pamatojumu neredzu, tomēr ik pa laikam cilvēki atgriežas pie vien un tā paša apgalvojuma, ka WordPress ir blogs, nevis satura vadības sistēma (CMS). Mana atbilde: WordPress ir CMS! @umbrovskis ja tu teiksim uzskati, ka uz wordpress var nomigrēt visu tvnet.lv […]