Cīņai ar atsauču spamu izveidots jauns WordPress spraudnis

Spraudņa darbības princips ir ļoti vienkāršs – uzstādi un izbaudi faktu, ka semalt vairs neparādās tavās statistikās. Spraudni plānots atjaunot reizi nedēļā ar jauniem ierakstie ja tādi ir pievienoti. Spama atsauču saraksts ņemts no Piwik, kas ir alternatīva Google Analytics, tikai pašam uz sava servera.

WordPress Draugiem 1.5.0 tagad ar Say API

Vakar tika publicēta jaunākā versija WordPress Draugiem spraudnim, kurš tagad izmanro Draugiem.lv Say API. Lielākais ieguvums būs ātrdarbība. Sakarā ar to ka dati vairs nav jāielādē no draugiem.lv,bet tiek saglabāti WordPress datu bāzē, tie tiek ielādēti ātrāk. Kā darbojas WordPress Draugiem ar jauno API versiju? Metode, kas tiek pielietota ir vienkārša:  jaunākajiem rakstiem informācija par […]

Pieejams draugiem.lv lapu sekotāju WP spraudnis 2.0 ar jauno API

Mazliet atpūšoties no grūtākiem – ne WordPress mājas lapu izstrādes projektiem, izveidoju jaunāko Draugiem.lv lapu sekotāju WordPress spraudni. Šobrīd jau pieejams lejupielādei no wordpress.org/plugins/draugiemlvlapas-fan-page. Draugiem.lv lapu sekotāju WP spraudnis 2.0 ĻOTI ieteicams atjaunot (!!!), jo šajā versijā ir novērtas lielākā daļu kļūdu, par ko rakstīju iepriekš, kā arī tiek izmantots jauns kods no draugiem.lv (API). […]

Draugiem.lv lapu sekotāju WordPress spraudnis 2.0 + SVN

Ir pagājis ļoti ilgs laiks, kopš pēdējiem uzlabojumiem Draugiem.lv lapu sekotāju WordPress spraudnī. Atpūšoties no “nopietnākas” programmēšanas veltīju pusstundu, lai atjaunotu WP spraudni, arī tādēļ, ka izskatās tas vairs nekonfliktē ar WordPress (3.1.3), izņemot pēdējā Operas versija.

Draugiem.lv/lapas sekotāju WordPress spraudnis 0.2.1

Pateicoties nelielai diskusijai Twitter vidē ar Ēriku Daliba, tapa spraudņa jaunākā versija, kurš ir vairāk kā “ielāps” draugiem.lv izstrādātajam lapu sekotāju vidžetam, kurš diemžēl konfliktē ar WordPress. Tādēļ šoreiz būs mazliet citādāks risinājums – iframe. Kuru arī jau biju sācis pētīt, kā vienu no variantiem.