.lv domēna reģistrācija

Latvijas (.lv) domēnus reģistrē Nic.lv (LU MII) un reģistrāciju var izdarīt tiešsaistē. Maksa par .lv domēnu ir 8.70 Ls vai latvisko (ar ā, ē, š, ļ, ņ, …) domēnu 6.05 gadā. Šobrīd var reģistrēt jebkuru, rupjību nesaturošu domēnu un nav vairs jāuztraucas par to, ka ir kāda līdzīga firma, jo ir stājušies spēkā NIC jaunie liberārie noteikumi – “kurš pirmais brauc, pirmais maļ“.

Tehniski domēna vārda izveidē pastāv daži ierobežojumi, kas jāņem vērā, piesakot domēna vārdu, piemēram, domēna vārdam jābūt starp no 2 līdz 63 zīmēm garam, domēna vārdam jāsākas un jābeidzas ar burtu vai skaitli.

Vairāk par domēnu reģistrāciju NIC.lv mājas lapā.

Katrā ziņā, ja ar to negribas pašiem nodarboties, var droši jautāt un reģistrēšu to Jūsu vietā, norādot Jūs kā administratīvo personu un nepieciešamības gadījumā sevi kā tehnisko personu!

Ar ko atšķiras domēna administratīvā persona no tehniskās?

Domēna administratīvā kontaktpersona – fiziska persona, kuru domēna vārda lietotājs norādījis kā personu, kas veic ar domēna vārda lietošanu saistītās administratīvās funkcijas. (NIC.LV)

Tas nozīmē, ka šī persona kontrolē, kas notiek ar domēnu un jebkurā brīdī var mainīt tehnisko personu.

Domēna tehniskā kontaktpersona – fiziska persona, kuru domēna vārda lietotājs norādījis kā personu, kas veic ar domēna vārda lietošanu saistītās tehniskās funkcijas. (NIC.LV)

Jau 2 atsauksmes par .lv domēna reģistrācija

Kā nosūtīt PHP e-pastu caur Gmail SMTP (XAMPP + Windows XP) | MediaBox.lv darbi

#296

[…] darbi Izstrādātās web lapas. Raksti un padomi. Skip to content HomeKontakti ← .lv domēna reģistrācija Kā pievienot Google Buzz pogu Blogger/Blogspot lapām […]

Kaspars

#297

.lV domēnus var arī reģistrēt lētāk, ja tas ntoiek caur kādu no hostinga pakalpojumu sniedzējiem, esmur edzejis cenas zemakas apt 7.50 Ls un eltākā laikam bija 7.20 LS, kas ir pusotrs lats lētāk, nekā NIC

Izsakies arī Tu