Mājas lapas izstrādes process

Mājas lapas izstrādes process nav tik sarežģīts kā var likties, tikai septiņi soļi un Jums ir jauna mājas lapa. Lūk septiņi soļi Jums kā klientam būs veidojot mājas lapu kopā ar MediaBox.lv. Pasūtīt interneta mājas lapu!

0) Jūsu un projekta profils

Piesakoties jaunam web projektam, būtu ļoti noderīgi zināt kas jūs esat. Tādēļ būtu nepieciešams arī īss jūsu/kompānijas apraksts un neliels projekta apraksts, lai gūtu plašāku priekšstatu par darba apjomu. Tāpat labprāt uzzinātu kāds ir plānotā projekta budžets, lai mūsu piedāvājums un tā saturs un kvalitāte būtu atbilstoša jūsu iespējām. Pretējā gadījumā nāksies minēt, ko vēlaties un kādas ir jūsu iespējas to apmaksāt.

1) Mājas lapas mērķis un uzdevumi

Kad Jūs ar mums sazināties, mēs cenšamies veltīt pēc iespējas vairāk laika, lai labāk varētu izprast Jūsu mājas lapas mērķus. Bieži klientiem jau ir skaidrs mērķis. Tomēr dažreiz gadās, kas Jūs kā klients nepārzināt visas tehniskās nianses par mājas lapas idejas īstenošanu reālā un funkcionējošā web projektā. Tieši tādēļ palīdzam Jums saprast kā un kas darbojas.

2) Web lapas darba uzdevuma sastādīšana

Brīdī, kad ir izstrādāti un noskaidroti mājas lapas mērķi, tiek sagatavots Darba uzdevums (kas ir neatņemama līguma sastāvdaļa). Darba uzdevumā pa punktiem tiek uzrakstīts kas un kā darbosies. Tas var būt rakstīts brīvā formā pa soļiem, kas veicami, vai noteiktā formātā, kur katra funkcija ir stingri atrunāta (tehniskā specifikācija), kas var iekļaut vai neiekļaut arī web dizaina izstrādi.

3) Līgums par mājas lapas izstrādi

Līgums tiek izstrādāts pamatojoties uz izstrādāto darba uzdevumu, ar vai bez web dizaina izstrādi. Tajā tiek atrunāta arī samaksa par web projekta izstrādi un izstrādes termiņi. MediaBox.lv līguma paraugs ir labojams pēc Jūsu vēlmēm.

Informācija līguma paraugs, apmaksas kārtība, visi dokumenti.

4) Mājas lapas dizains

Dizaina izstrāde atbilstoši Jūsu vēlmēm un norādījumiem. Dizains var būt jau Jūsu sagatavots pie web dizainera, vai izmantot MediaBox.lv sadarbības dizaineru pakalpojumus.

5) Mājas lapas prototipa/maketa izstrāde

Līdz ko ir gatavs dizains, tas tiek sagatavots HTML un CSS kods, ko “sapratīs” interneta pārlūki.

Pakalpojums HTML maketēšana / dizaina sagriešana

Informācija Ja esat izvēlējušies tikai dizaina griešanas darbus, tad šis ir pirmspēdējais posms.

6) Programmēšanas darbi ar versiju kontroli

Lai beidzot iedzīvinātu mājas lapu, tā beidzot tiek arī programmēta. Šajā posmā mājas lapa ne tikai tiek programmēta, bet arī testēta. Testēšanu varam nodrošināt uz 3 dažādi konfigurētiem serveriem.

Programmēšanas darbi tiek veikti izmantojot versiju kontroles sistēmas – GIT un SVN. Līdz ar to, varam atgriezties jebkurā programmēšanas punktā, nezaudējot laiku.

Informācijai programmēšanas darbiem papildus varam sniegt arī mājas lapas satura ievietošanas un formatēšanas pakalpojumus.

7) Mājas lapas pieņemšana-nodošana klientam

Brīdī, kad klients ir apmierināts ar rezultātu uz testa servera, mājas lapa tiek uzlikta uz Jūsu servera vai ja esat izvēlējušies arī MediaBox.lv hostinga pakalpojumus, uzstādām to gatavu lietošanai.

Informācijai Lai izvietotu mājas lapu uz jūsu servera ir nepieciešami tikai daži dati.

8) Pēc izstrādes apkalpošana

Attīstoties Jūsu biznesam, attīstās arī mājas lapa. Viena no WordPress priekšrocībām ir sistēmas elastīgums attiecībā uz papildinājumiem. Tādēļ pēc mājas lapas nodošanas klientam to ir viegli to paplašināt atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Ja rodas kādas neskaidrības ar lietošanu, vienmēr var jautāt vai lasīt un jautāt atbalsta lapā www.team.house.

Tālāk jau viss mājas lapas administratora un redaktora rokās, lai mājas lapu piepildītu ar labu saturu. Uzzini vairāk par SEO un satura stratēģijas veidošanu un satura pozicionēšanu.

Pasūtīt interneta mājas lapu!