info@mediabox.lv

Mājas lapu izstrāde

Interneta mājas lapu izstrāde ir viens no MediaBox.lv pamatpakalpjumiem. Lai arī specializējamies uz WordPress mājas lapu izstrādi, spējam izveidot arī citādākas mājas lapas. Ar web lapu izstrādi nodarbojamies jau kopš 2002. gada.

Korporatīva uzņēmuma mājas lapas

Mūsdienās katram uzņēmuma ir nepieciešama sava interneta mājas lapa. Tā var būt satura bagātavai minimālisma stilā ieturēta, tomēr, potenciālie klienti jūs meklēs internetā.

Skatīt vairāk par uzņēmuma mājas lapas izstrādi

Piemēri: borenius.lv


Blogu izveide

Vēlies veidot divvirziena komunikāciju ar savu lasītāju, tad blogs jeb interneta dienasgrāmata varētu būt piemērotākais risinājums.

Uzzini vairāk par WordPress blogu izveidi!

Izmaksasno 180Ls


Vizītkartes tipa mājas lapa

Vizītkartes tipa mājas lapa ir vienkāršas mājas lapas ar dažām sadaļām, kuru uzdevums ir sniegt pamatinformāciju par kompāniju, tās pakalpojumiem un kontaktinformāciju.

Vizītkartes mājas lapa ir piemērots risinājums nelielām kompānijām vai kā pagaidu mājas lapas.

Izmaksas70-250Ls

Kampaņas mājas lapas

Esat izdomājuši kādu reklāmas vai mārketinga kampaņu un nepieciešams vienkāršs risinājums? Kampaņas mājas lapas ir vienkāršas un tikai ar vienu mērķi. Līdz ar to nav nepieciešama gara un plaša informācija, bet pietiek ar īsākiem aprakstiem. kampaņas mājas lapas ir vizuāli pievilcīgākas un uz darbību rosinošas (call to action). Kampaņas mājas lapas parasti reklamē kādu produktu vai pakalpojumu.

Izmaksas100-250Ls

Produkta mājas lapas / preces vai pakalpojuma mājas lapas

Preces vai pakalpojuma mājas lapa parasti apraksta tikai vienu produktu, izceļot tā labākās īpašības un dod plašu aprakstu par preces pielietojumu un kvalitāti.

Izmaksas150-450Ls

Sociālā tīkla mājas lapa jeb kopienas mājas lapa

Ja nepieciešama ciešāka saikne ar Jūs produkta vai pakalpojuma lietotājiem, ir vērts padomāt par sava sociālā tīkla izveidi. Sociālā tīkla mājas lapa dod Jums pilnu kontroli pār sociālo tīklu un tā lietotājiem, savukārt lietotājiem piederības sajūtu kopienai un jūsu produktam vai pakalpojumam.

Piemēri: studystart.info (lietotāju piesaiste pakalpojumam, slēgta tipa mājas lapa), e-art.lv (atvērtā tipa ziņu vortāls)

BuddyPress – sociālā tīkla izveide

E-komercijas mājas lapas / e-veikala izstrāde

Interneta veikals. Ja vēlaties pārdot savu preci internetā, palīdzēsim izveidot interneta veikalu.

Portālu izstrāde

Ziņu portālu izstrāde. Mūsdienu informācijas pieprasījuma laikā, portālu izveide var būt noderīga. Lai arī mediaBox.lv fokusējas uz nišas portālu izstrādi, ir iespējams arī plašākus portālus izveidot.

Piemēri: progulka.lv, e-art.lv

Mājas lapu izstrāde viesnīcām un viesu namiem

Viesnīcu mājas lapas ir nedaudz specifiskas ar to, ka ir nepieciešami divi elementi, kuri parasti nav citiem mājas lapu veidiem: pieejamības kalendārs un istabu vai numuriņu izskats