Mājas lapu izstrāde

Interneta mājas lapu izstrāde ir viens no MediaBox.lv pamatpakalpjumiem. Ar web lapu izstrādi profesionāli nodarbojos kopš 2008. gada, bet pieredze stiepjas līdz pat 2001.

Vienmēr ir bijis prieks palīdzēt organizācijām, uzņēmumiem un indivuduālām personām izveidot savu pirmo vai kārtējo mājas lapu.

Mans mērķis ir nodrošināt klientiem ātru interneta mājas lapu, kas atbilst arī interneta mārketinga tehniskajiem nosacījumiem. Rezultātā klienti iegūst optimizētu web mājs lapu, kura ir sagatavota arī mārketinga aktivitātem.

Mana lielākā pieredze ir kā WordPress programmētājam. Pēdējos gados arī daudzi projekti tapuši uz Codeigniter bāzes. Pateicoties ilgajai pieredzei, lielākā daļa mājas lapu programmēšana notiek divu nedēļu laikā, ieskaitot testēšanu.

Piedāvu izstrādāt web lapu dažādām vajadzībām un mērķiem:

Sazinies!

studystart.lv mājas lapa

Korporatīva uzņēmuma mājas lapas

Mūsdienās katram uzņēmuma ir nepieciešama sava interneta mājas lapa. Tā var būt satura bagātavai minimālisma stilā ieturēta, tomēr, potenciālie klienti jūs meklēs internetā.

Skatīt vairāk par uzņēmuma mājas lapas izstrādi

geopoliticalfutures.com mājas lapa

Produkta mājas lapas / preces vai pakalpojuma mājas lapas

Preces vai pakalpojuma mājas lapa parasti apraksta tikai vienu produktu, izceļot tā labākās īpašības un dod plašu aprakstu par preces pielietojumu un kvalitāti.

latekofood.lv mājas lapa

Vizītkartes tipa mājas lapa

Vizītkartes tipa mājas lapa ir vienkāršas mājas lapas ar dažām sadaļām, kuru uzdevums ir sniegt pamatinformāciju par kompāniju, tās pakalpojumiem un kontaktinformāciju.

Vizītkartes mājas lapa ir piemērots risinājums nelielām kompānijām vai kā pagaidu mājas lapas.

rolandinsh.lv mājas lapa 2017

Blogu izveide

Vēlies veidot divvirziena komunikāciju ar savu lasītāju, tad blogs jeb interneta dienasgrāmata varētu būt piemērotākais risinājums.

Uzzini vairāk par WordPress blogu izveidi!

Kampaņas mājas lapas

Esat izdomājuši kādu reklāmas vai mārketinga kampaņu un nepieciešams vienkāršs risinājums? Kampaņas mājas lapas ir vienkāršas un tikai ar vienu mērķi. Līdz ar to nav nepieciešama gara un plaša informācija, bet pietiek ar īsākiem aprakstiem. kampaņas mājas lapas ir vizuāli pievilcīgākas un uz darbību rosinošas (call to action). Kampaņas mājas lapas parasti reklamē kādu produktu vai pakalpojumu.

Sociālā tīkla mājas lapa jeb kopienas mājas lapa

Ja nepieciešama ciešāka saikne ar Jūs produkta vai pakalpojuma lietotājiem, ir vērts padomāt par sava sociālā tīkla izveidi. Sociālā tīkla mājas lapa dod Jums pilnu kontroli pār sociālo tīklu un tā lietotājiem, savukārt lietotājiem piederības sajūtu kopienai un jūsu produktam vai pakalpojumam.

BuddyPress – sociālā tīkla izveide


E-komercijas mājas lapas / e-veikala izstrāde

Interneta veikals. Ja vēlaties pārdot savu preci internetā, palīdzēsim izveidot interneta veikalu.

vairāk par e-komercijas lapas izstrādi

Portālu izstrāde

Ziņu portālu izstrāde. Mūsdienu informācijas pieprasījuma laikā, portālu izveide var būt noderīga. Lai arī mediaBox.lv fokusējas uz nišas portālu izstrādi, ir iespējams arī plašākus portālus izveidot.

Mājas lapu izstrāde viesnīcām un viesu namiem

Viesnīcu mājas lapas ir nedaudz specifiskas ar to, ka ir nepieciešami divi elementi, kuri parasti nav citiem mājas lapu veidiem: pieejamības kalendārs un istabu vai numuriņu izskats


CRM un ERP izstrāde

Kopš 2013. gada izstrādājam arī klientu vadības mājas lapas (CRM). Tāpat piedāvājam izstrādāt uzņēmuma resursvadības sitēmu (ERP). Daļa klientu ar šo risinājumu var iepazīties saņemot rēkinu par sniegtajiem pakalpojumiem, jo paša izstrādātā TEAM.HOUSE ir speciāli veidota MediaBox.lv vajadzībām.