Vizītkartes mājas lapa

Gadās tā, ka ne vienmēr ir nepieciešama liela mājas lapa, bet tikai maza un vienkārša vizītkartes tipa mājas lapa. Parasti tādās ir tikai logo vai foto, nelielu aprakstu un kontaktinformācija. Kā arī neliels vienas lapas dizains Internetā.

Firmas pamatinformācija vizītkartes mājas lapā

Man patīk vienkārša lietas, savukārt citiem vairāk izkrāsotas, ar foto,video… Tādēļ mans variants par vienkāršu vizītkartes veida mājas lapu ir šāds:

  1. nosaukums/vārds uzvārds,
  2. neliels apraksts,
  3. kontaktinformācija,
  4. un var arī bildi vai kompāniju gadījumā ļoti vēlams arī logo.

Tāpat var iekļaut (skatoties no interneta lapas mērķiem) arī kontaktu formu un vietu, kur atstāt savu e-pastu, lai paziņotu par mājas lapas atvēršanu vai veidotu sarakstu ar potenciālajiem klientiem.

Ar atvēršanas datuma ievietošanu var sanākt neērtības, jo gadās, kad tas ir jāatliek, piemēram, atklātas kļūdas dēļ, vai citas nepilnības.

Pakalpojuma vai preces vizītkartes mājas lapa

Līdzīgi kā kompānijas vizītkartes tipa mājas lapā, ar pakalpojumu mājas lapu ir līdzīgi, nepieciešama tikai pamata informācija un izcelt piedāvājuma īpašības kopā ar paraugdemonstrējuma attēliem vai video. parasti tādās lapās iekļauj:

  1. preces/pakalpojuma nosaukums (un ražotājs/piedāvātājs),
  2. apraksts ar izceltajām īpašībām – labākais, ātrākais vai mazākais/lielākais,
  3. paraugu galerija vai video,
  4. informācija par piedāvājuma saņemšanu – kontaktu forma, iepirkuma grozs interneta veikalā,
  5. ieteicams: informācija par piedāvājuma sniedzēju.

Papildus piedāvājam jau esošai vizītkartes mājas lapai vai pie mums veidotai, pievienot  strukturētos datus – mikrodatus, kas palīdzēs labāk meklētāju sistēmām raksturot jūsu piedāvājumu un iegūsiet labākas pozīcijas meklēšanas rezultātos (SEO/SERP).

Aptuvenā cena70-250Ls