Tehniskais satura mārketinga web izstrādātājs

Mājas lapu izstrāde: Codeigniter un WordPress mājas lapu programmēšana un hostings

Mobilo aplikāciju izstrāde

Jaunākais pakalpojums klientiem – mobilo aplikāciju izstrāde. Specializējos Android mobilo aplikāciju izstrādē.

Autortiesības

Ja parakstītajā līgumā nav noteikt citādi, visas tiesības pieder Izstrādātājam (Rolandam Umbrovskim) un saskaņā ar LR autortiesību likumu un spēkā esošajiem MK noteikumiem.

CodeIgniter

Kas ir CodeIgniter? CodeIgniter ir viens no daudzajiem PHP mājas lapu veidošanas ietvariem, kurš ir viegli pielāgojams un darbojas ļoti ātri. Izmantojam CodeIgniter tajos projektos, kuros WordPress nešķiet piemērots. Ar CodeIgniter aplikāciju izstrādi nodarbojas kopš 2012. gada.

Mājas lapu izstrāde

Piedāvāju izstrādāt web lapu dažādām vajadzībām un mērķiem: korporatīva uzņēmuma mājas lapa, blogu izveide, CRM, ERP izstrāde, interneta veikala izveide, produkta mājas lapas… un vēl vairāk.

BuddyPress

Izveidot savu sociālo platformu tagad ir pavisam vienkārši – jāizvēlas tikai niša. Ja esi kādreiz aizdomājies, kā būtu, ja Tev arī būtu kaut kas līdzīgs facebook.com, tikai citādāks, tad BuddyPress ir viens no variantiem, kuru ir vērts izskatīt. Sava sociālā platforma ir piemērota dažādām auditorijām – sākot no biznesa tīklu veidošanas (B2B, B2C), piemēram, produktiem […]

Hostings

Kopš 2016. gada MediaBox nodrošināja hostingu 90% saviem klientiem. Visi hostinga plāni ir pārbaudīti un piemēroti MediaBox.lv izstādātajām web aplikācijām un WordPress mājas lapām. No 2016. gada ir tikai viens piedāvājuma variants mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – Biznesa. Makro jau lielākiem un apmeklētākiem projektiem. Piedāvājot parvaldīto mājas lapu hostingu, ļaušu Jums domāt par mājas lapas saturu, kamēr es rūpēšos, lai web lapa darbotos un būtu pieejama jūsu lasītājiem vai pircējiem.

bbPress

Ja Jums jau ir WordPress mājas lapa, tad ļoti vienkārši ir “pieslēgt” arī bezmaksas diskusiju forumu, kurš noderēs ne tikai izklaidei, bet arī biznesa mājas lapās kā klientu atbalsta rīks.

SEO pakalpojumi

Sniedzam ne tikai SEO konsultācijas, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pozīcijas meklēšanas rezultātos, bet arī piedāvājam programmēšanas un mājas lapas koda uzlabošanu atbilstoši SEO vadlīnijām, ko ir izstrādājušas tādas interneta meklētāji kā Google, Bing, Yahoo un Yandex.

Apmaksa

Par visiem pakalpojumiem rēķins tiek sagatavots elektroniski un tiek nosūtīts uz līgumā norādītās kontaktpersonas e-pastu PDF formātā. Rēķins ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. (Apmaksājot rēķinu, lūdzu, norādiet rēķina numuru)

Kontakti

PHP programmētāja/izstrādātāja kontakti Rīgā.

WordPress mājas lapu izstrāde

MediaBox.lv izvēlas WordPress kā pamatu veidotajām mājas lapām. Kā WordPress izstrādātājam, apkopojot galvenās klientu prasības, kā viens no visbiežāk atrastajiem risinājumiem ir bijis tieši WordPress. WordPress mājas lapu izstrāde ir ātra un vienkārša. WordPress programmēšanas pakalpojumi WordPress ir interneta mājas lapu mūsdienīga bezmaksas satura vadības sistēma, kas paredzēta mājas lapu satura vieglākai administrēšanai – pievienot […]

Privātums

Iegūstam, sargājam un izpaužam tikai ar atļauju vai paredzētajā kārtībā.