Hostings

Kopš 2016. gada MediaBox nodrošināja hostingu vairāk kā 90% saviem klientiem. Īsumā: jūs domājat par biznesu, bet es par tehnisko pusi.

Piedāvājot pārvaldīto mājas lapu hostingu, ļaušu Jums domāt par mājas lapas saturu, kamēr es rūpēšos, lai web lapa darbotos un būtu pieejama jūsu lasītājiem vai pircējiem.

Īsumā: Jūs domājat par biznesu, bet es par tehnisko pusi.


Pārvaldītais hostings no € 28/mēn.

WordPress hostings, Codeigniter, … dažādas IT sistēmas

Tradicionāliem interneta projektiem: blogi, interneta veikali, slēgtas lietotāju sistēmas. Apskati arī specializēto WordPress hostingu!

Cloud hosting

Lielākiem projektiem, lielāka brīvība un ātrums

Palīdzēsim uzstādīt un uzturēt Google Cloud Platform (GCP), Linode, Digital Ocean (DO) projektus Uzzini vairāk par Google Cloud Platform

VPS hostings no € 25/mēn.

Pilnīga brīvība

Google Cloud, Linode, Digital Ocean

Nekas neesam slēpuši, ka pašiem savu serveru nav un tikai palīdzam uzturēt klientu lapas un kāda no piemērotākā hostinga. Pēc veiksmīga 2016. gada, tika nolemts, ka vairāk jāpievēršas Cloud Hosting risinājumiem, kas bija nepieciešamu arī MediaBox.lv pašu risinājumiem. Tā 2017. gadā sākām palīdzēt citiem IT uzņēmumiem, digitālajām un radošajām aģentūrām apgūt arī šo jomu. Nākamais solis: BigData, IoT, … un vairāk. šogad arī nozīmīgs radītājs: lapu var ielādēt 0.001 sekundē ar Google Analytics, Facebook Pixel un SSL sertifikātu.

2016. gadā hostējam paši (kopš 2011. gada)

Kopš 2016. gada MediaBox nodrošināja hostingu 90% saviem klientiem. No 2014. gada MediaBox veica eksperimentus ar iespēju pašiem hostēt mājas lapas. Pēc divu gadu eksperimentiem esam 2016. gadā, kad gandrīz visus klientus hostējam paši. Ar ko atšķiramies? Būtiskā MediaBox.lv pārvaldītā hostinga atšķirība ir tāda, ka jums nav jāuztraucas par lapu atjaunošanu, ātrdarbību vai uzlabojumiem (katru nedēļu ir 1 bezmaksas stunda 78 EUR vērtībā). Jūs varat fokusēties uz to, kam jūsu mājas lapa paredzēta – pārdošanai internetā, ziņu rakstīšanai vai pasākumu popularizēšanai.


Kopš 2011. gada 16. marta arī MediaBox sāka piedāvāt jaunu pakalpojumu – MediaBox.lv/hostings. Uzklausot klientu vēlmes, tika pieņemts lēmums izveidot sadarbības partneru tīklu un piedāvāt hostingu. Līdz ar to, turpmāk visi rēķini tiks maksāti tieši MediaBox.lv un rūpēsimies, lai ar Jūsu mājas lapām viss būtu ideāli. MediaBox.lv Jums piedāvā tikai to hostingu, ko pats ir pārbaudījis, vai ko izmanto savām online biznesa vajadzībām. Līdz ar to rūpējamies, lai viss būtu kārtībā un strādājošs. Cenšamies nenoslogot ar pārāk daudz klientiem uz viena servera, ko arī prasām no mūsu sadarbības partneriem. Apmaksas kārtība Rēķinu apmaksa par hostingu notiek ar priekšapmaksu par 1 mēnesi vai 3 vai visu gadu. Piemēram: oktobrī maksā par novembri, novembrī par decembri, decembrī par janvāri, janvārī par februāri, …

Pārvaldītā hostinga iespējas (hostinga plāni)

Visi hostinga plāni ir pārbaudīti un piemēroti MediaBox.lv izstādātajām web aplikācijām un WordPress mājas lapām. No 2016. gada ir tikai viens piedāvājuma variants mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – Biznesa. Makro jau lielākiem un apmeklētākiem projektiem. Skatoties uz klientu lapām, šobrīd varam teikt, ka 20 000 – 30 000 apmeklējumi dienā ir salīdzinoši labs rādītājs lapai, kura ielādējas 0.1 – 2 sekundēs. Dažiem klientiem kampaņās arī visi 50 000 apmeklējumi dienā (neskaitot robotus) ir pietiekami ar pareizi veidotu kodu. Zemāk uzskaitītas būtiskās atšķirības:

Pakalpojums
MediaBox.lv pārvaldītais WordPress hostings
Lielākā daļa citu
Bezmaksas WordPress atjaunošana
Galvenais iemesls kādēļ sāku pārvaldīto WordPress hostingu!
parasti NAV
Bezmaksas WordPress spraudņu pārbaude
Pārliecinamies, ka ar spraudņiem nebūs problēmu
parasti NAV
Bezmaksas WordPress dizainu pārbaude
Pārliecinamies, ka ar dizaini darbojas un nesatur kļūdas vai drošības caurumus
parasti NAV
Hostēts e-pasts
NAV, izmantojam citu mehānismu. Iesakām izmanto Google Apps. Palīdzams uzstādīt. Mazāk spama!
parasti IR
Ātrdarbība: lapas ielāde
0.01 – 0.7 sekundes
parasti 1-2 sekundes
FTP
NAV, jo nevēlamies, lai netīšām paši “salaužiet” savu mājas lapu
parasti IR
Drošs savienojums SSL / HTTPS
Klientiem varam pieslēgt pamata drošības SSL sertifikātu, lai lapas drošāk darbotos caur HTTPS, nodrošinot drošu ielogošanos un labāku pārdošanu veikalā (ja tāds ir). Un HTTPS ir liels pluss arī SEO.
parasti NAV
Lapas rezerves kopija
Nodrošinām kopēšanu vairākas reizes dienā un vairākos formātos.
parasti IR

ir vēl daudz citu “+” un “-” vieniem un otriem, bet MediaBox.lv cenšas, lai lapas būtu:

  1. ātras,
  2. drošas,
  3. un SEO gatavas!

Pieteikties MediaBox.lv hostingam var te: https://mediabox.lv/kontakti/!

WordPress hostings Latvijā
WordPress hostings

Ir labas attiecības arī ar dažiem Latvijas hostinga pakalpojumu nodrošinātājiem * individuāla cena, katram projektam, izvērtējot nepieciešamo slodzi.