Mājas lapas tekstu un attēlu rediģēšana un papildināšana

Satura noformēšanā ietilpst tekstu ievadīšana un formatēšana, kā arī nepieciešamo attēlu sagatavošana un ievietošana saturā.

WordPress Mājas lapas tekstu rediģēšana un papildināšana tiek sniegta, balstoties uz Jūsu iesniegtā teksta un attēliem (attēlus sūta atsevišķi, nevis iekšā dokumentos), kopā ar norādēm kā tekstam ir jāizskatās, ja tas nav redzams saņemtajā dokumentā.

Pakalpojums ir noderīgs tiem, kuri paši nejūtas vēl droši formatēt interneta mājas lapas saturu vai vēlas ātrāk un pareizāk veidot mājas lapas tekstus un attēlus.

Mājas lapas satura labošanas pakalpojums

Lai uzsāktu pakalpojumu, no Jums nepieciešams tikai teksts (Microsoft Word (.doc, .docx), OpenOffice/LibreOffice Writer (.odt) ) un attēli (ieteicams JPG vai PNG, GIF). Attēliem ieteicamais izmērs ir 1024 px platumā izmēros vai atbilstoši teksta un mājas lapas specifikai.

Ievēro! Šis pakalpojums neietver mājas lapas rakstu veidošanu un/vai web tekstu izstrādi. Atcerieties, ka labi noformatēts teksts sniedz daudz labākus rezultātus meklēšanas sistēmu rezultātos.

Izmaksas un to aprēķins

Cenas tiek noteiktas, balstoties uz satura daudzumu viena raksta un valodas ietvaros.

  1. Līdz 700 vārdiem un divām ilustrācijām (bildes, grafiki) – no 15 EUR  ( https://rolandinsh.lv/fotoblogs/14-nedela-odense-danija/ )
  2. 701-1500 vārdi un 5 ilustrācijas – no 21 EUR
  3. 1 ilustrācija ir ekvivalenta 350 vārdiem

Lielāki satura apjomi tiek aprēķināti pēc stundas likmes 78 EUR vai atbilstoši noslēgtajam līgumam – https://mediabox.lv/dokumenti/
Ir pieredze darbā ne tikai ar ES fondu finansētiem projektiem, bet arī LIAA.