Reklāmas servera uzturēšana

Klienti var izveidot un palaist reklāmas dažu minūšu laikā arī savu partneru mājaslapās.

Pēc vairāku gadu pieredzes, ir izveidots reklāmas serveris vidējiem un maziem uzņēmumiem, lai mājaslapās varētu labāk izmantot reklāmas pārdošanu savās vietnēs.

Strādājot ar informatīva satura mājas lapām, radās nepieciešamība vienuviet pārvaldīt interneta vietņu reklāmas laukumus un reklāmas kampaņas. Ar laiku arī klientu lapām bija nepieciešamība pēc šāda pakalpojuma, bet sistēmas uzturēšana nebija to uzdevumu sarakstā ar ko mazie un vidējie uzņēmumi vēlējās nodarboties. Tādēļ radās reklāmas hostinga pakalpojums.

Klienti var izveidot un palaist reklāmas dažu minūšu laikā. Reklāmas kampaņas ir vieglāk pārvaldīt un plānot, redzot visas iespējas vienuviet. Piedāvātais pakalpojums galvenokārt klientiem ļauj ietaupīt laiku reklāmas izvietošanai.

Pagaidām šim pakalpojumam nav īsta nosaukuma, jo tas tiek piedāvāts caur vairākiem serveriem un lapām, ko uzturu. Plānots no 2020. gada visus e-komercijas pakalpojumus sniegt, izmantojot “Lite.Market” platformu (mūsu reklāmas, mārketinga un e-komercijas platforma interneta veikaliem)