Par mums

MediaBox.lv sniedz WordPress interneta mājas lapas izstrādes, administrēšanas un konsultācijas pakalpojumus jaunajiem, maziem, vidējiem un individuālajiem uzņēmumiem kā arī privātpersonām.

MediaBox.lv logo

Rolands Umbrovskis

ir pašnodarbināts WordPress mājas lapu izstrādātājs ar zināšanām un pieredzi reklāmas, mārketinga un sabiedrisko attiecību jomās. MediaBox.lv īpašnieks – pašnodarbināta persona, kas reģistrēta kā nodokļu maksātājs un darbojas interneta mājas lapu izstrādē kopš 2008. gada oktobra, apkalpojot klientus ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē.

Palīdzu arī Latvijā esošajām IT kompānijām mājas lapu izstrādē :)

Ikdienā veidoju mājas lapas uz WordPress vai CodeIgniter bāzes. Palīdzu uzņēmumiem attīstīties internetā, piedāvājot pakalpojumus, kas apvieno interneta mājas lapu iespējas ar mārketinga aktivitātēm, piemēram, mājas lapu izstrāde, A|B testēšana, interneta veikalu izstrāde, … un daudzi citi risinājumi. Plašāk sadaļā pakalpojumi!

Rolands Umbrovskis. Jūrkalne 2016

Rolands Umbrovskis. Jūrkalne 2016

Kopš 2011. gada 1. jūnija paplašinot darbību uzsākām darbību arī Dānijā. Tāpat tika paplašināts piedāvāto pakalpojumu klāsts no 2011. gada sākuma, piedāvājot klientiem hostingu.

Kad pievienosies kāds kolēģis, tad arī papildināšu šo sadaļu, tādēļ arī ir “par mums“, domājot par nākotni.