Piedalīšos Garage48 pasākumā Valmierā

Lai arī laika nav nemaz, tomēr ir lietas kas ir jāizdara, ja reiz tāda veida pasākums notiek tik tuvu. Zemāk neliels ieskats par Garage 48.

[Garage48 26.-28. oktobrī Stokholmas Ekonomikas Augstskolā Rīgā: Piesakies un īsteno savu biznesa ideju 48 stundu laikā pasākumā Garage48!]

Garage48 logo

No 27.-29. aprīlim Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā notiks starptautiskā pasākuma Garage48 pavasara sesija, kas pulcēs dalībniekus no Latvijas un citām valstīm.  Garage48 ir pasaulē arvien vairāk atpazīstams notikums, kurš uz nedēļas nogali vieno aktīvu cilvēkus, lai 48 stundu laikā kopīgi savas biznesa ieceres pārvērstu realitātē. Pasākumā tiek pulcēti cilvēki, kas pārzina projektu vadību, grafisko dizainu, aplikāciju veidošanu, programmēšanu, mārketinga trikus vai vienkārši ir aktīvi, radoši un pilni idejām, kā dzīvi padarīt patīkamāku un ērtāku. Tiek atrastas veiksmīgākās idejas, nokomplektētas komandas un 48 stundu laikā bez īpašiem papildus resursiem idejas tiek pārvērstas realitātē. Šī ir lieliska iespēja, kur pārbaudīt savas spējas, mācīties un iegūt jaunus kontaktus, nemaz nerunājot par to, ka veiksmīgas darbības rezultātā var tikt pie jauna, augoša uzņēmuma!

Garage48 mērķis ir attīstīt start-up kultūru informācijas un mobilo tehnoloģiju biznesa vidē, veicināt pasākuma dalībnieku radošo un profesionālo izaugsmi, lai 48 stundu laikā no idejas nonāktu līdz strādājošam prototipam, kā arī sniegt iespēju dalībniekiem apmainīties pieredzē ar Latvijas un citu valstu kolēģiem.

Iespējams tieši tādi pasākumi MediaBox.lv ir nepieciešami. ;) Tiekamies Valmierā!

Izsakies arī Tu