WordPress Draugiem 1.5.0 tagad ar Say API

Vakar tika publicēta jaunākā versija WordPress Draugiem spraudnim, kurš tagad izmanro Draugiem.lv Say API. Lielākais ieguvums būs ātrdarbība. Sakarā ar to ka dati vairs nav jāielādē no draugiem.lv,bet tiek saglabāti WordPress datu bāzē, tie tiek ielādēti ātrāk.

Kā darbojas WordPress Draugiem ar jauno API versiju?

Metode, kas tiek pielietota ir vienkārša:  jaunākajiem rakstiem informācija par ieteikumu skaitu tiek pieprasīta biežāk, veciem rakstiem retāk. Tas tiek darīts, jo mans pieņēmums un pieredze ar citiem blogiem ir tāda, ka jaunākie raksti tiek ieteikti biežāk nekā vecie, piemēram, gadu vecs ieraksts WordPress mājas lapā.

Administrācijas panelī nav datu?

Pirmajās stundās administrācijas panelī pie ierakstiem var ne uzreiz uzrādīties visi ieteikumi un to skaits, jo šie dati tie papildināti apmēram reizi 15 minūtēs. Mazām WordPress mājas lapām šie dati tiek sakrāti ātrāk, lielākām mājas lapām. Piemēram, rolandinsh.lv ar ~1 000 ierakstiem, tas notika divu stundu laikā.

Kādā no nākamajām versijām varēs izvēlēties tagadējo metodi (ātrāka mājas lapas administrācijas darbība) vai veco, kad no administrācijas paneļa arī varēja ieteikt (ilgāks ielādes laiks administrācijas panelī pie ierakstiem).

Jaunāko versiju kā parasti var lejupielādēt te: http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-draugiem/

Izsakies arī Tu