BuddyPress

Ja esi kādreiz aizdomājies, kā būtu, ja Tev arī būtu kaut kas līdzīgs facebook.com, tikai citādāks, tad BuddyPress ir viens no variantiem, kuru ir vērts izskatīt.

Izveidot savu sociālo platformu tagad ir pavisam vienkārši – jāizvēlas tikai niša. Ja esi kādreiz aizdomājies, kā būtu, ja Tev arī būtu kaut kas līdzīgs facebook.com, tikai citādāks, tad BuddyPress ir viens no variantiem, kuru ir vērts izskatīt.

Sava sociālā platforma ir piemērota dažādām auditorijām – sākot no biznesa tīklu veidošanas (B2B, B2C), piemēram, produktiem vai pakalpojumiem, līdz pat vienkāršu hobiju mājas lapām, piemēram, ēdienu blogi, vai studentu kopiena universitātē.

BuddyPress mājas lapa  - Studystart.info
BuddyPress mājas lapa – Studystart.info

Sava sociālā tīkla izveide!

Ja vēlaties izveidot savu sociālo tīklu, BuddyPress var būt kā sākuma punkts. Platforma ir viegli paplašināma, līdzīgi kā WordPress, mainīt dizainu un iestatījumus, lai to lietotu gan kā atklātā tipa sociālo lapu (piemēram, e-art.lv) vai slēgtu (piemēram, StudyStart.INFO).

BuddyPress iespējas

BuddyPress logo
BuddyPress logo

BuddyPress tiks izveidots 2008. gadā, strādājot, lai pievienotu sociālo tīklu iespējas WordPress mājas lapām. Platforma ir ievērojami izaugusi un manījusies, kopš ieviešanas, tā ir kļuvusi dinamiska un viegli paplašināma.

Lietotāju profili

Ļauj mājas lapas dalībniekiem kļūt pamanāmākiem un “draudzīgākiem”, piedāvājot pievienot foto, kā arī sniegt plašāku informāciju par sevi. Labi noder fokusa grupu veidošanai mārketinga un reklāmas kampaņu laikā. Lietotāju reģistrācija un administrēšana notiek ar dažu klikšķu palīdzību. Katram sociālā tīkla dalībniekam var tikt izveidota sevišķa profila lapa, kuru var redzēt arī citi lietotāji.

Draugu atrašana

Viena no sociālo tīklu pamatfunkcijā ir lietotāju savstarpējā komunikācija, novērtēšana un atzīšana. Lietotāji iepazīstot viens otru caur forumiem un grupām, var savā starpā sarunāties arī mājas lapas čatā.

Diskusijas forumos

Ļauj lietotājiem uzdot jautājumus vai ieteikt uzlabojumus jūsu pakalpojumiem vai precēm, dalīties ar idejām vai palīdzēt citiem lietotājiem, pārvēršot forumu par lielisku klientu atbalsta platformu

Interešu grupas

Veido interesū grupas kādai nišai vai produktam vai pat Taviem piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm.

Blogi

Sniedz jaunākās ziņas un jaunumus par nozari, pakalpojumiem, produktiem, organizāciju vai sevi. Blogus var atļaut veidot arī lietotājiem.

Dalīšanās ar saturu

Jūs un jūsu lietotāji mājas lapā varēs dalīties ar saturu, kas tikai palielinās mājas lapas nozīmi ne tikai lietotājiem, bet arī jums, kad lietotāji publicēs video, attēlus, failus vai citus multimedijus.

Tāpat var veikt lietotāju aptaujas par kādiem jums vai lietotājiem svarīgiem jautājumiem.