WordPress hostings

Pārvaldītais WordPress hostings ir lielisks risinājums tiem uzņēmumiem, kuri nevēlas uztraukties par mājas lapas tehnisko pusi - serveru uzturēšanu, jaunāko versiju ielādi, bet tikai vēlas fokusēties uz mājas lapas saturu.

MediaBox.lv Jums piedāvā divus WordPress hostinga variantus, kuri savā starpā atšķiras tikai ar dažām lietām, piemēram, servera piekļuves tiesībām.

Pārvaldītais WordPress hostings

Pārvaldītais WordPress hostings ir lielisks risinājums tiem uzņēmumiem, kuri nevēlas uztraukties par mājas lapas tehnisko pusi – serveru uzturēšanu, jaunāko versiju ielādi, bet tikai vēlas fokusēties uz mājas lapas saturu. MediaBox.lv parūpēsies par visām tehniskajām niansēm, kamēr Jums būs laiks rūpēties par produkta virzību internetā, interneta kampaņām un vienkārši būt lieliskiem!

Hostings WordPress mājas lapām

Visi MediaBox.lv piedāvātie hostinga varianti ir atbilstoši WordPress vajadzībām. Ja ir vēlme iegūt lielāku kontroli pār savu mājas lapu – veikt eksperimentus, labot mājas lapas kodu un izmantot FTP pieejas, iesakām izvēlēties hostings Blogam vai Biznesa pakalpojumu paketi. Citiem vārdiem sakot, šis ir “tradicionālais” mājas lapu hostings.

Ko Jūs iegūsiet no pārvaldītā hostinga?

Lūk tikai dažas darbības, kuras tiks veiktas Jūsu mājas WordPress mājas lapai:

  1. WordPress spraudņu atjaunošana;
  2. WordPress mājas lapu konfigurēšanu, lai tā darbotos ātrāk un pastāvīgi;
  3. WordPress atjaunošana;
  4. Nepieciešamās servera vietas laicīga paplašināšana (lai var vairāk bildes ielādēt);
  5. Datu bāzes optimizācija;
  6. Kļūdaina kešatmiņas (cache) attīrīšana;
  7. Jaunāko spraudņu un WordPress saderības pārbaude pēc atjaunošanas un to labošana, ja tas nepieciešams;
  8. Konsultācijas 1 stundu mēnesī, ja nepieciešams.

WordPress mājas lapas hostinga pārcelšana var būt sarežģīta, tādēļ palīdzēšu ar mājas lapas pārcelšanu uz MediaBox.lv hostingu.