Hostings

Web hostings ir interneta pakalpojums, kas nodrošina Jūsu mājas lapas, e-pastu vai jebkura cita interneta risinājuma pieejamību internetā bez pārtraukumiem visas 24 stundas 7 dienas nedēļā.

Pieejamie mājas lapu hostinga pakalpojumi

Google Cloud Platform (GCP)

2017. gadā sākām piedāvāt Google Cloud Platform uzturēšanas pakalpojumus. Pēc vairākiem eksperimentiem, Google Cloud Platform (GCP) bija ieguvis visvairāk pozitīvos punktus. No 2018. gada tas būs pamats MediaBox.lv infrastruktūrai un aplikācijām. Jau šobrīd veiksmīgi notestēti: Google Cloud Platform virtuālās mašīnas CloudSQL un GCP Storage. Nākamie testos BigData un IoT… ar www.Team.House priekšgalā.

Tehniskā informācija (hostings)

Ja reiz interesē vairāk tehniska hostinga informācija lūk esmu zemāk uzskaitījis “visādus nosaukumus”, kuriem vajadzētu jau izteikt pašiem par sevi, ko tie dara. Ja nav ne jausmas, ko tas viss nozīmē, tad īsumā – lapa darbojas ātri un uz vairākiem serveriem. Regulas un prasības GDPR (VDAR) regulas prasības Visi EU datu centri ir atbilstoši GDPR… Turpiniet lasīt Tehniskā informācija (hostings)

WordPress hostings

MediaBox.lv WordPress hostings ir atbilstošs WordPress vajadzībām. MediaBox.lv Jums piedāvā divus WordPress hostinga variantus, kuri savā starpā atšķiras tikai ar dažām lietām, piemēram, servera piekļuves tiesībām.