info@mediabox.lv

WordPress hostings

Web hostings ir interneta pakalpojums, kas nodrošina Jūsu mājas lapas, e-pastu vai jebkura cita interneta risinājuma pieejamību internetā bez pārtraukumiem visu 24 stundas, 7 dienas nedēļā.

Bizness

no € 28/mēn.

Bezmaksas WordPress atjaunošana / labošana
WordPress atjaunošana +SEO

Makro

no € 80/mēn.

lieliem projektiem
VPS

wordpress hostings

2016. hostējam paši

Kopš 2016. gada MediaBox nodrošināja hostingu 90% saviem klientiem. No 2014. gada MediaBox veica eksperimentus ar iespēju pašiem hostēt mājas lapas. Pēc divu gadu eksperimentiem esam 2016. gadā, kad gandrīz visus klientus hostējam paši.


Kopš 2011. gada 16. marta arī MediaBox sāka piedāvāt jaunu pakalpojumu – MediaBox.lv/hostings. Uzklausot klientu vēlmes, tika pieņemts lēmums izveidot sadarbības partneru tīklu un piedāvāt hostingu. Līdz ar to, turpmāk visi rēķini tiks maksāti tieši MediaBox.lv un rūpēsimies, lai ar Jūsu mājas lapām viss būtu ideāli.
MediaBox.lv Jums piedāvā tikai to hostingu, ko pats ir pārbaudījis, vai ko izmanto savām online biznesa vajadzībām. Līdz ar to rūpējamies, lai viss būtu kārtībā un strādājošs. Cenšamies nenoslogot ar pārāk daudz klientiem uz viena servera, ko arī prasām no mūsu sadarbības partneriem.
Apmaksas kārtība Rēķinu apmaksa par hostingu notiek ar priekšapmaksu par 1 mēnesi vai 3 vai visu gadu. Piemēram: oktobrī maksā par novembri, novembrī par decembri, decembrī par janvāri, janvārī par februāri, …

Hostinga iespējas (hostinga plāni)

Visi hostinga plāni ir pārbaudīti un piemēroti MediaBox.lv izstādātajām web aplikācijām un WordPress mājas lapām.

No 2016. gada ir tikai viens piedāvājuma variants mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – Biznesa. Makro jau lielākiem un apmeklētākiem projektiem.

Skatoties uz klientu lapām, šobrīd varam teikt, ka 20 000 – 30 000 apmeklējumi dienā ir salīdzinoši labs rādītājs lapai, kura ielādējas 0.1 – 2 sekundēs. Dažiem klientiem kampaņās arī visi 50 000 apmeklējumi dienā (neskaitot robotus) ir pietiekami ar pareizi veidotu kodu.

Ar ko atšķiramies?

Būtiskā MediaBox.lv pārvaldītā hostinga atšķirība ir tāda, ka jums nav jāuztraucas par lapu atjaunošanu, ātrdarbību vai uzlabojumiem (katru nedēļu ir 1 bezmaksas stunda 78 EUR vērtībā). Jūs varat fokusēties uz to, kam jūsu mājas lapa paredzēta – pārdošanai internetā, ziņu rakstīšanai vai pasākumu popularizēšanai.

Zemāk uzskaitītas būtiskās atšķirības:

PakalpojumsMediaBox.lv pārvaldītais WordPress hostingsLielākā daļa citu
Bezmaksas WordPress atjaunošanaGalvenais iemesls kādēļ sāku pārvaldīto WordPress hostingu!parasti NAV
Bezmaksas WordPress spraudņu pārbaudePārliecinamies, ka ar spraudņiem nebūs problēmuparasti NAV
Bezmaksas WordPress dizainu pārbaudePārliecinamies, ka ar dizaini darbojas un nesatur kļūdas vai drošības caurumusparasti NAV
Hostēts e-pastsNAV, izmantojam citu mehānismu. Iesakām izmanto Google Apps. Palīdzams uzstādīt. Mazāk spama!parasti IR
Ātrdarbība: lapas ielāde0.01 – 0.7 sekundesparasti 1-2 sekundes
FTPNAV, jo nevēlamies, lai netīšām paši “salaužiet” savu mājas lapuparasti IR
Drošs savienojums SSL / HTTPSKlientiem varam pieslēgt pamata drošības SSL sertifikātu, lai lapas drošāk darbotos caur HTTPS, nodrošinot drošu ielogošanos un labāku pārdošanu veikalā (ja tāds ir). Un HTTPS ir liels pluss arī SEO.parasti NAV
Lapas rezerves kopijaNodrošinām kopēšanu vairākas reizes dienā un vairākos formātos.parasti IR

ir vēl daudz citu “+” un “-” vieniem un otriem, bet MediaBox.lv cenšas, lai lapas būtu:

  1. ātras,
  2. drošas,
  3. un SEO gatavas!

Pieteikties MediaBox.lv hostingam var te: https://mediabox.lv/kontakti/ !

Ir labas attiecības arī ar dažiem Latvijas hostinga pakalpojumu nodrošinātājiem :)