Pakalpojumi

Mājas lapas izstrādes pakalpojumi: sākot no idejas, līdz realizācijai: koncepcijas izstrāde, web dizains un web programmēšana. Konsultēsim arī par labākajiem risinājumiem esošajai mājas lapai, veicot tās auditu. Jums atliek tikai pastāstīt par savu ideju un mēs kopīgi atradīsim labāko risinājumu.

Pieejamie pakalpojumi

Reklāmas servera uzturēšana

Strādājot ar informatīva satura mājas lapām, radās nepieciešamība vienuviet pārvaldīt interneta vietņu reklāmas laukumus un reklāmas kampaņas. Ar laiku arī klientu lapām bija nepieciešamība pēc šāda pakalpojuma, bet sistēmas uzturēšana nebija to uzdevumu sarakstā ar ko mazie un vidējie uzņēmumi vēlējās nodarboties. Tādēļ radās reklāmas hostinga pakalpojums.

WordPress mājas lapu un blogu izveide

Palīdzēšu izveidot WordPress mājas lapu vai blogu, lai jūs varētu mūsdienīgā veidā nodrošināt komunikāciju ne tikai ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem, bet arī darbiniekiem vai sadarbības partneriem. Piedāvāju šādu WordPress mājaslapas izstrādes pakalpojumus: Vienkārša WordPress mājas lapa vai blogs. Produkta vai pakalpojuma WordPress lapa. WordPress interneta veikals – WooCommerce. Vienkāršu blogu izstrāde 2 darba […]

CodeIgniter aplikāciju izstrāde

Izmantojam CodeIgniter tajos projektos, kuros WordPress nešķiet piemērots. Lai arī visu, ko varam izveidot uz CodeIgniter var izveidot ar WordPress, bet tikai tādēļ, ka to var, nav obligāti tas jādara.

Programmēšana

Vadoties pēc izstrādātās specifikācijas un dizaina (Jūsu darba uzdevuma), tiek veikti nepieciešamie mājas lapas programmēšanas darbi! Pārzinu: WordPress, BuddyPress un BbPress programmēšana, WooCommerce interneta veikali, CodeIgniter, Programmēšana: PHP, JavaScript (AJAX, jQuery), JSON, XML, HTML/XHTML/HTML5, CSS/CSS3; MySQL Dizains un maketēšana: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, NetBeans Sociālo tīklu API un trešo pušu risinājumi (Paypal, Foursquare, Flickr, Slideshare, […]

WordPress konsultācijas un apmācība

WordPress ir ļoti intuitīva administrācijas daļa, tomēr, ja cilvēks nekad nav veidojis interneta saturu, dažreiz, der apmācība darbā ar WordPress.