Mājas lapu izstrāde

Interneta mājas lapu izstrāde ir viens no MediaBox.lv pamatpakalpojumiem. Ar web lapu izstrādi profesionāli nodarbojos kopš 2008. gada, bet pieredze stiepjas līdz pat 2001. Vienmēr ir bijis prieks palīdzēt organizācijām, uzņēmumiem un individuālām personām izveidot savu pirmo vai kārtējo mājas lapu.

Mans mērķis ir nodrošināt klientiem ātru interneta mājas lapu, kas atbilst arī interneta mārketinga tehniskajiem nosacījumiem. Rezultātā klienti iegūst optimizētu web mājas lapu, kura ir sagatavota arī mārketinga aktivitātēm.

Mana lielākā pieredze ir kā WordPress programmētājam. Pēdējos gados arī daudzi projekti tapuši uz Codeigniter bāzes. Pateicoties ilgajai pieredzei, lielākā daļa mājas lapu programmēšana notiek divu nedēļu laikā, ieskaitot testēšanu.

Piedāvāju izstrādāt web lapu dažādām vajadzībām un mērķiem:

  • Korporatīva uzņēmuma mājas lapa;
  • Blogu izveide;
  • CRM un ERP izstrāde;
  • Interneta veikala izveide;
  • Produkta mājas lapas;
  • … un vēl vairāk;
web izstrāde: PHP, Node.js, WordPress-, Neo4j, CodeIgniter, elasticsearch

Korporatīva uzņēmuma mājas lapas

Mūsdienās katram uzņēmuma ir nepieciešama sava interneta mājas lapa. Tā var būt satura bagāta vai minimālisma stilā ieturēta, tomēr, potenciālie klienti jūs meklēs internetā.

Produkta mājas lapas / preces vai pakalpojuma mājas lapas

Preces vai pakalpojuma mājas lapa parasti apraksta tikai vienu produktu, izceļot tā labākās īpašības un dod plašu aprakstu par preces pielietojumu un kvalitāti.

Vizītkartes tipa mājas lapa

Vizītkartes tipa mājas lapa ir vienkāršas mājas lapas ar dažām sadaļām, kuru uzdevums ir sniegt pamatinformāciju par kompāniju, tās pakalpojumiem un kontaktinformāciju.

Vizītkartes mājas lapa ir piemērots risinājums nelielām kompānijām vai kā pagaidu mājas lapas.

Blogu izveide

Vēlies veidot divvirziena komunikāciju ar savu lasītāju, tad blogs jeb interneta dienasgrāmata varētu būt piemērotākais risinājums.

Uzzini vairāk par WordPress blogu izveidi!

Kampaņas mājas lapas

Esat izdomājuši kādu reklāmas vai mārketinga kampaņu un nepieciešams vienkāršs risinājums? Kampaņas mājas lapas ir vienkāršas un tikai ar vienu mērķi. Līdz ar to nav nepieciešama gara un plaša informācija, bet pietiek ar īsākiem aprakstiem. kampaņas mājas lapas ir vizuāli pievilcīgākas un uz darbību rosinošas (call to action). Kampaņas mājas lapas parasti reklamē kādu produktu vai pakalpojumu.

Sociālā tīkla mājas lapa jeb kopienas mājas lapa

Ja nepieciešama ciešāka saikne ar Jūs produkta vai pakalpojuma lietotājiem, ir vērts padomāt par sava sociālā tīkla izveidi. Sociālā tīkla mājas lapa dod Jums pilnu kontroli pār sociālo tīklu un tā lietotājiem, savukārt lietotājiem piederības sajūtu kopienai un jūsu produktam vai pakalpojumam.

BuddyPress – sociālā tīkla izveide

E-komercijas mājas lapas / e-veikala izstrāde

Interneta veikals. Ja vēlaties pārdot savu preci internetā, palīdzēsim izveidot interneta veikalu.

Portālu izstrāde

Ziņu portālu izstrāde. Mūsdienu informācijas pieprasījuma laikā, portālu izveide var būt noderīga. Lai arī mediaBox.lv fokusējas uz nišas portālu izstrādi, ir iespējams arī plašākus portālus izveidot.

Mājas lapu izstrāde viesnīcām un viesu namiem

Viesnīcu mājas lapas ir nedaudz specifiskas ar to, ka ir nepieciešami divi elementi, kuri parasti nav citiem mājas lapu veidiem: pieejamības kalendārs un istabu vai numuriņu izskats

CRM un ERP izstrāde

Kopš 2013. gada izstrādājam arī klientu vadības mājas lapas (CRM). Tāpat piedāvājam izstrādāt uzņēmuma resursvadības sistēmu (ERP). Daļa klientu ar šo risinājumu var iepazīties saņemot rēķinu par sniegtajiem pakalpojumiem, jo paša izstrādātā TEAM.HOUSE ir speciāli veidota MediaBox.lv vajadzībām.

Autors: Rolands (MediaBox.lv)

WordPress PHP izstrādātājs. Programmēju interneta mājas lapas.