Pakalpojumi

Mājas lapas izstrādes pakalpojumi: sākot no idejas, līdz realizācijai: koncepcijas izstrāde, web dizains un web programmēšana. Konsultēsim arī par labākajiem risinājumiem esošajai mājas lapai, veicot tās auditu. Jums atliek tikai pastāstīt par savu ideju un mēs kopīgi atradīsim labāko risinājumu.

WordPress uzstādīšana

WordPress uzstādīšana

WordPress uzstādīšana uz Jūsu izvēlēta servera. Pakalpojumā ietilpst arī Jūsu WordPress dizaina uzlikšana. No Jūs puses būs nepieciešami daži dati, kurus var iegūt no savas mājas lapas uzturētāja (hostinga.)

WordPress mājas lapu labošana

WordPress mājas lapu labošana

WordPress mājas lapu labošana ir dažādu WordPress problēmu novēršana – WordPress dizainu un spraudņu kļūdu labošana, kļūdas, kas radušās atjaunojot novecojušu WordPress versiju vai lietojot nekvalitatīvi izstrādātas WordPress mājas lapas.

 

WordPress blogu izveide

Palīdzēsim jums WordPress izveidot blogu, lai jūs varētu mūsdienīgā veidā nodrošināt komunikāciju ne tikai ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem, bet arī darbiniekiem vai sadarbības partneriem. Uzzini aptuveno cenu! Vienkāršu blogu izstrāde 2 dienās (no jau gatava diziana) Pateicoties ilggadējai pieredzei, spējam izveidot vienkāršu blogu no  sagatavota dizaina tikai 2 dienās. Vienkārša bloga izveidē ietilpst: […]

Web dizains

Web dizains

Sadarbojoties ar web dizaineriem, Jums tiks sagatavots vēlamais web dizains.kad būsim iepazinušies ar uzņēmumu un ieklausījušies Jūsu vēlmēs, kopīgi atradīsim vispiemērotāko mājas lapas dizainu.

Programmēšana

Programmēšana

Vadoties pēc izstrādātās specifikācijas un dizaina (darba uzdevuma), tiek veikti nepieciešamie programmēšanas darbi! Pārzinām: WordPress, BuddyPress un BbPress programmēšana, WooCommerce interneta veikali, CodeIgniter, Programmēšana: PHP 5, JavaScript (AJAX, jQuery), JSON, XML, HTML/XHTML/HTML5, CSS/CSS3; MySQL Dizains un maketēšana: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, NetBeans Sociālo tīklu API un trešo pušu risinajumi (Paypal, Foursquare, Flickr, Slideshare, Twitter, Facebook, […]

 

Meklēšanas rezultātu optimizēšana meklētājos (SEO un SERP)

Visas MediaBox.lv mājas lapas ir sagatavotas tā, lai to saturs tiktu piesaistīts konkrētam pakalpojumam. Varu palīdzēt veikt jau esošas lapas optimizāciju, atbilstoši izvirzītajām prasībām un uzdevumiem. Uzini vairāik par MediaBox.lv SEO pakalpojumiem.

HTML5 maketēšana / dizaina sagriešana

HTML5 maketēšana / dizaina sagriešana

no PSD uz HTML5 Kad Jums jau ir gatavs web dizains, tas ir jāpārvērš mājas lapas dizaina veidnēs. HTML maketēšanas jeb “(PSD) dizaina sagriešanas” darbi (PSD2HTML) no PSD, AI, JPG, PNG (un citiem attēliem) uz gatavu HTML5 lapu notiek atbilstoši interneta standartiem un Jūs izstrādātajai specifikācijai. Kvalitatīvs mājas lapas kods Par pamatu ir kvalitatīvs mājas lapas […]

Garo interneta saišu saīsinātājs

Garo interneta saišu saīsinātājs

Ja aktīvi ikdienā lieto tādus sociālos medijus un platformas kā draugiem.lv, twitter, facebook vai citus, tad gadās, ka pakalpojumā var būt ierobežots rakstu zīmju skaits, parasti 144. Tādēļ būtu noderīgs garo saišu īsinātājs. Tādēļ izveidojām XH.LV.

 

Domēnu reģistrācija

Sava domēnu reģistrācija reģistrācija būs nepieciešama, ja tikai sperat pirmos soļu mājas lapas izveidē vai ja nepieciešama paplašināšanās un jaunajam pakalpojumam vai precei nepieciešama atsevišķa mājas lapa. Brīdī, kad būs nepieciešama sava vieta internetā, visticamāk jūsu hostinga pakalpojumu sniedzējam būs nepieciešams zināt arī jūsu domēna datus. Pat tad, ja domēns jau ir iegādāts, labprāt palīdzēšu ar […]

CodeIgniter aplikāciju izstrāde

CodeIgniter aplikāciju izstrāde

Izmantojam CodeIgniter tajos projektos, kuros WordPress nešķiet piemērots. Lai arī visu, ko varam izveidot uz CodeIgniter var izveidot ar WordPress, bet tikai tādēļ, ka to var, nav obligāti tas jādara.

Adaptīvais web dizains

Adaptīvais web dizains

Adaptīvais web dizains ir mājas lapas dizainu, kas pielāgojas jebkuram ekrāna izmēram – datoram, planšetdatoram vai mobilajam telefonam. Piemēram, arī MediaBox.lv ir veidots ar adaptīvo dizainu (pamēģini apskatīties savā mobilajā telefonā vai samazini pārlūka izmērus).